خرید و دانلود پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس

پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس مشخصات فایل تعداد صفحات 6 حجم 285/394 کیلوبایت فرمت فایل اصلی pptxپاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس|42093282|yj|پاورپوینت درس نهم فارسی هشتم,دانلود پاورپوینت فارسی هشتم درس 9,پاورپوینت جناس فارسی هشتم,پاورپوینت درس 9 فارسی هشتم ابتدایی,پاورپوینت جناس کلاس هشتم,پاورپوینت فارسی هشتم درس جناس,پاورپوینت تدریس درس جناس فارسی هشتم
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناسقابل مشاهده می باشد

پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس

پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس


مشخصات فایل
تعداد صفحات6
حجم285/394 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس در قالب 6 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


در بعضی از کلمات حروف مشترکی دیده می شود که از یک جنس هستند. به این گونه واژه ها که نثر و شعر را زیباتر و خوش آهنگ تر می کنند ، جناس می گویند. جناس یک‌سانی و هم‌ سانی دو یا چند واژه در واج‌های سازنده را گویند، اگر معنی متفاوتی داشته باشند. در دو کلمه هم‌ جنس گاه جز معنی هیچ گونه تفاوتی ندارند و گاه علاوه بر معنی، در یک مصوت یا صامت با هم متفاوت‌اند.


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوينت درس نهم فارسی هشتم ابتدايی مبحث جناس در قالب 6 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارائه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"